Hos oss bruker vi EPDM til alle TC-koblinger. De tåler mye julig og alt av baser og syrer vi bruker i bryggeriet. De tar heller ikke til seg lukt på samme måten som silikonpakninger gjør.
Tenkte å ta med noe litt utenom det vanlige, så Nordahl Bruns stiller med en juleradler. Mistenker at det kan bli totalslakt, gleder meg!
Er det noen mulighet for å sette ting kjøling i Drammensveien i dag?
Dette ser riktig så hyggelig ut, men logistikken er alltid pes. Hvordan er det med overnattingsmuligheter/parkering? Noen andre fra Oslo som tenker å ta turen?
Dette er en kommersiell greie jeg fikk på epost nå, men jeg har lyst til å dele den, da jeg synes det er altfor få som fokuserer på å matche øl med mat.
Dato: onsdag 6. mai
Tidspunkt: 18.00
Pris: 995,-
Inkluderer 5 retter og smaking av 13 forskjellige øl
Har lagt til Norbrygg i sporingslenken...
Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies) for å tilpasse innholdet, skreddersy din opplevelse og holde deg innlogget dersom du registrerer deg.
Ved å fortsette og bruke dette nettstedet, samtykker du i bruken av informasjonskapsler.