Klubbmesterskapet 16. oktober 2026

john petter

Fylkesstyre
Velkommen til vårt hyggelige arrangement i Drammensveien der publikum stemmer fram vinnere blant hjemmebryggere som serverer øl. På grunn av begrenset antall plasser må alle ha individuell billett. Arrangementet gjennomføres i samarbeid med Strømmen Hjemmebrygg.

Kjøp billetter her: https://norbrygg.hoopla.no/event/klubbmesterskapet-16-oktober-2026

Medlemsbilletter vil bli sjekket mot medlemsregisteret. Hvis du ikke er medlem fra før, sparer du penger på å melde deg inn og så kjøpe medlemsbillett. Norbrygg-medlemskap koster 275 kr (100 kr hvis du er under 26 år). Du kan melde deg inn i Norbrygg her: https://norbrygg.hypersys.no/page/blimedlem/signup
 
Sist redigert:
Jeg hadde satt stor pris på om dato ble gjort tilgjengelig langt tidligere (dersom det ikke allerede er gjort) :cool:

Må samkjøres med SØL som ofte er på samme tid
 
Hei bryggere!
T.o. så melder man seg på klubbmesterskapet i Hoopla, det er ingen separat registrering av øl man tar med til konkurransen. Hver brygger kan ta med inntil to øl. Det blir spennende å se hvilke øl dere tar med og ikke minst hvilke øl publikum setter høyest. Som kjent er klubbmesterskapet av typen "publikums favoritt", det det ølet som får flest stemmer vinner 1. premien og ikke minst tung prestisje. Om ølet er typeriktig er ikke tema her! Om noen av dere har spørsmål eller spør for en venn om noe rundt konkurransen og kvelden er det bare å fyre løs her i forumet. NB! Vi byr på pizza, så du kan stikke rett fra jobb og ta middagen her.
 
Da kom det et spørsmål direkte til meg om hvor mye øl man skal ta med. Godt spørsmål.
Det er passende å ta med 8-9 liter av hvert øl du stiller med. Har du litt mindre er ikke det noe krise.
Mvh Knut
Jeg har alltid hatt med meg ei kasse bjørnunger, dvs. 8 liter. Det har vært rikelig - og har det vært godt nok, har det gjerne blitt borte til slutt, etter at avstemninga har vært unnagjort:).
 
Tilbake
Topp