Hepp! Da er styreskap mer eller mindre ferdig, mangler og få montert noe småtteri, byttet ut noen deler. Testet, og alt fungerer som planlagt. Bestilte skilt på web, fikk noen 90grader i hjørnet og noen runde. men men, det bytter jeg ut ved et senere tidspunk. Idag så har vi som sagt bare behov for 1 SSR, men skal montere og gjøre klart 1 til, slik at det bare er og koble til et uttak, hvis det skulle bli nødvendig..
Testing av brenneren gikk strålende, ikke at jeg er helt trygg på om vi hadde justert flammen skikkelig. Men den var "blå" og det så riktig ut. Testet med 75 liter kaldt vann, springvann. Vi varmet hvertfall opp ifra 10 grader, da økte vi ca.1 grad i minuttet. Er det noen som har Blichmann sin burner som kan dele erfaringer vedrørende bruk av denne? Den suger relativt mye propan, så det og ha riktig innstillinger er vel best for effektiv oppvarming, samt ikke bruker mere enn nødvendig
woop woop, isolert, plastet, klart for tetting av vegger. Blir nice til vinteren, det er varmekabler I gulvet
HAHA, det er ikke meg du ser der gitt.. Det er en fetter som er middels opptatt av kroppsbygning.. Jeg skal spørre han :jaha: