Deilige bilder!!!

Er det ikke snø i Stavanger? I Haugesund har det falt en halvmeter i natt.

Helt kaos. Kommer ikke ut mer bilen, noe som burde vært uproblematisk. Jeg har åpenbart rotet med inkbird-en når jeg tørrhumlet i går.

Temperaturen har sunket til 11°C, den skulle vært 15°C.
Vesentlig mindre enn i Haugesund, og jeg sprang på Bryne, der var det enda mindre. Så det er lokalt bygevær som har sluppet ned snø, og du kan bare beholde det :p
 
Pers er pers! Mye raskere enn alle som aldri har prøvd engang. Jeg løper kun mot meg selv, håper du også gjør det :)
Håper du løper med styring fra øverste etasje. Jeg savner løpinga sårt - og det må jeg gjøre fordi jeg lot være å ta hensyn til de signalene knærne forsøkte å få gjennom til kontrolltårnet:(.

Det er skummelt å sette seg mål. Jeg ville gjerne under 40 på mila - og når det jeg egentlig var god til, var å kaste diskos, er ikke det så smart:).

Skjæråsen hadde rett: Mållaust liv har og ei meining:).
 
Sist redigert:
Tilbake
Topp