Juleølkonkurransen 2014, lørdag 15 november på Tautra

Bjarte H

Dommer
Det er overhengende fare for å vinne premier i PF, bare å melde på folkens!

Sender bekreftelse til alle påmeldte i PF, så hvis du har meldt på uten å ha fått bekreftelse - prøv på ny ;)
 

Bjarte H

Dommer
Da nærmer juleølkonkurransen seg med stormskritt! Det er enda noen billetter igjen til foredraget med John Palmer og masse plass i Publikumsfavoritten - her er det bare å stille! Premier er det nok av :D

Send meg en PM om du trenger hjelp til transport av øl til konkurransen, det fikser vi lett!
 

Hallstein

Norbrygg-medlem
Er det for sent til å melde seg på arrangementet?
Enn Publikumsfavoritt, er det også for seint, eller?...

Edit : Fikk meldt meg på, akkurat på nære nippet! :D
 
Sist redigert:

Overgjæret

Norbrygg-medlem
Hei. Er det for sent å melde seg på til foredraget med Palmer? Er det mulig å møte opp å betale i døra?
 

Bjarte H

Dommer
Heisann alle sammen, og takk for et glimrende arrangement i går med et knakandes godt foredrag av John Palmer!

Gratulerer til alle vinnere i flaskekonkurransen, publikumsfavoritten og etikettkonkurransen!

Norsk Tradisjonelt Juleøl
1. plass: Jon Sandvik - Adventkrøll
2. plass: Rolf Bakke - BNB 85 God Jul 2014
3. plass: Tor G. Andreassen og Børge Antonsen - Myra Julebokk 2013

Juleøl uten tilsetninger
1. plass: Petter Fornes - Charleston
2. plass: Petter Buhagen og Anders Valde - Grandpa's Last X-Mas
3. plass: Øyvind Tjeldnes - PØT Juleporter

Juleøl med tilsetninger
1. plass: Håvard Mork - Dankel's Jul
2. plass: Eirik Morland og Fredrik Hoen - Ondt Blod - Within
3. plass: Eivind Sveian - Vømmølbrygg

Beste øl sammenlagt i klassene Juleøl med tilsetninger og Juleøl uten tilsetninger :
1. plass: Petter Fornes - Charleston

Vinnerølet i denne klassen vil bli brygget på Klostergården Bryggeri til neste år!


Publikumsfavoritten
1. plass: Ulrik Wiedenswang Bjerkeli - Mulbic
2. plass: Monkey Brew (Pål Rolfsen, Jorg Solheim og Bjarke Vang) - The Dude
3. plass: Hopster Brewery (Tonje og Bjarte Halvorsen) - American Farmhouse Ale

Etikettkonkurransen
1. plass: Eirik Morland - Ginger Colony
2. plass: Stein Wisted - Nissesprell
3. plass: Walter Sandø og Ronny Johansen - JuleVeps

Se her for fullstendig resultatliste og dommerskjema i flaskekonkurransen

Setter pris på at en som har skills og tilgang kan publisere resultatene på hjemmesiden til norbrygg

Edit (17.10.2014): la inn resultatene fra etikettkonkurransen
 
Sist redigert:

Duckboot

Norbrygg-medlem

Først holdt John Palmer foredrag om vannjustering.
 

Stein Norem Wisted

Norbrygg-medlem
Hvordan gikk etikettkonkurransen ? Kan ikke finne resultatene på listen.
Og vil dommerskjema fra finalerunden legges ut, evt. sendes deltakerne ?
 

Bjarte H

Dommer
Hvordan gikk etikettkonkurransen ? Kan ikke finne resultatene på listen.
Og vil dommerskjema fra finalerunden legges ut, evt. sendes deltakerne ?

Jeg har ikke resultatene fra etikettkonkurransen for hånden akkurat nå, skal se om vi kan få publisert det snart.

Det er ikke vanlig å publisere dommerskjema fra finalen, men alle dommerskjema fra de innledende rundene skal være publisert.
 
Topp