Clas har den også, kan være verdt å følge med om den kommer på tilbud. Mener den var noe billigere før jul: http://www.clasohlson.com/no/OBH-Nordica-Food-Sealer-vakuummaskin/Pr349895000
Fikk en slik i julegave.
Fikk en slik i julegave.
Ikke noe vits i å dra til OBS for denne. Det var vist tomt over hele linja sa dem. Mistenker lokketilbud med få eller ingen eksemplarer.
https://coop.no/sortiment/obs-hyper/elektronikk/kjokkenutstyr/kjokkenmaskiner/obh-nordica-7945
Du har nok hatt uflaks. Jeg var tilfeldigvis innom Coop Obs Bygg på Ruud/Hauger utenfor Sandvika i dag og der hadde de sikkert 30-40 stykker. Så jeg fikk med meg en hjem. Kjøpte med noen ruller også som det skulle være tilbud på, men ser nå at det ikke står noe om det på kvitteringen og at de kosta det samme som på Clas-Ohlson.
Eller Aliexpress: http://www.aliexpress.com/wholesale...S_20160112035048&SearchText=vacuum+rolls+foodRuller kjøper du aller billigst på Ebay.
Ruller kjøper du aller billigst på Ebay.
Jeg ringte Coop OBS på Buskerud storsenter, og de hadde noen igjen, og mange av en annen modell til samme pris (499,-) tror det var "Food Sealer Prestige 7951"
Noen som kjenner til forskjellene på disse?
var sexy da, og det fortjener viRustfri styre skap til gi bort pris (nesten)
http://tekelectricweb.mamutweb.com/Shop/Product/Skap-i-rustfritt-stål-SXF-403020-IP65/54040
så litt på den tidligere. Den er IKKE næringsmiddelgodkjent, så hvorfor de selger den til ølbrygging må gudene vite.Pumpe til ok pris..
http://mesterbrygg.no/pumpe-og-sprayball/22-meskepumpe.html
Har snart en 240 liter av den typen til salgs, men med manuell tipp (sveiv). Problemet er effekten, ikke alle som har inntakk til å kjøre dette som koker.når du står der og skjærer i de helvetes berederne .... uten tipp