Hei Noen som har data på avdamping med kondansator på Brewzilla Gen4 100L?
Nymark Bryggeri Norbrygg-medlem I går kl 10:41 #1 Hei Noen som har data på avdamping med kondansator på Brewzilla Gen4 100L?
Steinar Huneide Norbrygg-medlem I går kl 22:16 #2 Nymark Bryggeri skrev: Hei Noen som har data på avdamping med kondansator på Brewzilla Gen4 100L? Klikk for å utvide... Det ligger to utstyrsprofiler i Brewfather. Så må man vanligvis skrue ned effekten når man koker med dampkondensator.
Nymark Bryggeri skrev: Hei Noen som har data på avdamping med kondansator på Brewzilla Gen4 100L? Klikk for å utvide... Det ligger to utstyrsprofiler i Brewfather. Så må man vanligvis skrue ned effekten når man koker med dampkondensator.
TorbjornJ I dag kl 14:04 #3 Det beste er å fylle i en del liter vann, sjekke hvor mye effekt man bør kjøre på med og måle hvor mye avkok man får på 60min. Da får man et greit utgangspunkt i hvertfall
Det beste er å fylle i en del liter vann, sjekke hvor mye effekt man bør kjøre på med og måle hvor mye avkok man får på 60min. Da får man et greit utgangspunkt i hvertfall