Ekornskurken
Norbrygg-medlem
Jepp.
Jeg har denne. Brukt to ganger, fungerer som den skal.Vannvarmer til skylling, etc. 2500 w, 25 liter. Kr 909,- nå ser jeg.
EDIT: Skal sies at denne er ofte på tilbud rundt om, så kan hende den er postet tidligere i tråden.
https://www.vidaxl.no/e/8718475845515/vannkokervinvarmer-25-l
Kanskje greit å bytte ut kran/gjennomføring.
Til info så gjelder dette også Biltema sin. Fy F.... helt vanvittig bensinlukt. Selv etter flere runder med div såper.Kjøpte meg en trykksprøyte(manuell), tiltenkt slangevask, på clas for en tid tilbake. Problemet med denne var at den luktet så ekstremt av bensin el.l. at jeg aldri har turt å bruke den til noe ølrelatert i frykt for at den skal sette smak eller i verste fall reagere med noe.
Noen som har tips til rimelige trykksprøyter eller annet som kan brukes til slangevask? Trenger forsåvidt ikke å være internettvarp.
Enig. Min holdt ikke tett heller. Kastet skiten.Til info så gjelder dette også Biltema sin. Fy F.... helt vanvittig bensinlukt. Selv etter flere runder med div såper.
Tenker du på denne til 200 kr ? https://www.morebeer.com/products/brewing-thermometer-2-12.htmlDet er fordi det er kjøpt på Morebeer. De til 79 gjør en helt sikkert like fin jobb. De gjør iallefall en veldig god jobb og ikke vits i å bruke mer penger på den typen termometer.
Er det Bryggeland som gir opp??